FURNITURE / Furniture Sets / Furniture set 5293171
nr 529 3171
FURNITURE SET
Lenght: ()
Jugend, 9 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
6000
SEK 5000
Monday June 9 2008
at 16:00:00
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.